İnfertilite ve Beslenme

Webinar

12 Ekim 2022 Çarşamba,
14:00 - 15:00

zoom

Beslenmenin gücünü küçümsemeyin!

Vücut sağlığınızın, hormonal dengenizin, psikolojik durumunuzun hatta cinsel sağlığınızın bile yediklerinizle daha iyi hale gelebilmesi mümkün. İdeal kiloda olmanız ve sağlıklı işleyen bir metabolizmaya sahip olmanız vücuttaki birçok süreci kolaylaştırabilecek güçte.

Biz de sizlere vücut süreçlerinden birinin beslenme ilişkisini açıklamaya geldik. 12 Ekim Çarşamba saat 14.00'da Dyt Betül Üstün ''İnfertilite ve Beslenme'' konusunu aydınlatıyor!

Panelist

kongre konusmacilar

Betül Üstün

Diyetisyen

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2017 yılında fakülte ve bölüm ikincisi olarak Yüksek Onur Derecesi ile mezun olmuştur. Lisans tez çalışması "Otizm ve Beslenme" üzerinedir. Lisans öğrenimi sonrasında 1,5 yıl kadar Fransızca dil dersleri almıştır. Daha sonra, Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde Tıbbi Biyokimya alanında uzmanlık eğitimine başlamıştır. Bir süredir Kurumsal Beslenme Danışmanlığı vermekte olup, aynı zamanda www.diyetisyenbetulustun.com üzerinden beslenme üzerine çeşitli makale derlemeleri paylaşmaktadır. Minnesota Üniversitesi'nden "Aromaterapinin Klinikte Kullanımı" ve Colorado Boulder Üniversitesi'nden "Egzersizde Beslenme" eğitimlerini başarı ile tamamlayarak uluslararası geçerliliği olan sertifika almaya hak kazanmıştır.

Program

İnfertilite ve Beslenme Webinar

14:00 - 15:00

İnfertilitede Yaşam Tarzı ve Beslenmenin Etkisi

SağlıklaBeslen!

Betül Üstün

Kayıt Ol

12 Ekim 2022 Çarşamba, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol

Yaklaşan Webinarlar

Webinar takvimini görün

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin